Звіт секретаря Недобоївської сільської ради та виконавчого комітету за 2021 рік

Дата: 22.02.2022 23:23

про роботу секретаря Недобоївської сільської ради

та виконавчого комітету за 2021 рік

У відповідності до пункту 4 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» рішенням 1 сесії VIII скликання  мене було обрано секретарем Недобоївської сільської ради та покладено виконання обов`язків секретаря виконавчого комітету Недобоївської сільської ради.

Свої повноваження як секретар сільської ради здійснюю відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та  посадової інструкції.

За 2021 рік мною, як секретарем ради у відповідності до моїх посадових обов’язків було організовано та підготовлено 18 сесій , розглянуто та прийнято 475 рішень.

Одне з важливих місць серед рішень займають рішення бюджетних питань, які регламентують усі питання та проблеми життєдіяльності громади з питань планування та використання бюджетних коштів і їх діяльності,  було розглянуто і прийнято рішення з питань врегулювання земельних відносин.

Після прийняття рішень на пленарних засіданнях сесій у відповідний термін вказаний в Законі України «Про місцеве самоврядування в Україні», вони доводяться до виконавців та розміщуються на сайті сільської ради.

Здійснюю повноваження секретаря виконавчого комітету сільської ради. Організовую підготовку сесій та засідань виконавчого комітету, питання що вносяться на їх розгляд.

Підготовлено і проведено 12 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 136 рішень.

Забезпечую зберігання в сільській раді офіційних документів, пов’язаних з місцевим самоврядування сільської територіальної громади, забезпечую доступ до них осіб, яким це право надано у встановленому законом порядку.

Ефективним методом роботи з депутатами сільської ради є спілкування електронною поштою, офіційним сайтом громади, сторінкою Фейсбук, Інстаграм, Вайбер, що дає змогу їм ознайомитися з проектами рішень, донести інформацією  до відома. Мною готуються відповідні матеріали та розсилаються  депутатам  і розміщуються на сайті та офіційних сторінках громади.

Планую роботу ради та виконкому.

Складаю та засвідчую нотаріальні дії (за 2021 рік вчинено 110 нотаріальних дії - довіреностей, заповіти, дублікати заповітів, засвідчення підпису, заяв відмов.

Реєструю акти цивільного стану, отримую та звітую про використання бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану. Зареєстровано 17 народжень, 209 смертей, 16 одруження.

Видаю з адміністратором ЦНАПу  різні види довідок мешканцям громади (в 2021 році –   1875 довідок).

По сільській раді оброблено за 2021 рік :

- вхідної документації – 3123;

- вихідної документації – 1488;

- звернень(заяв)1423 .

Ведеться погосподарський облік господарств населених пунктів громади.

Як секретар ради надаю методичну допомогу постійним комісіям, сприяю депутатам у виконанні їх депутатських запитів та звернень. Найважливіше завдання вбачаю у налагоджені тісної співпраці і конструктивної діяльності між депутатськими комісіями та відповідними службами, структурою виконавчого органу сільської ради, а також у консолідації депутатського корпусу задля виконання спільних завдань, які стоять перед органами місцевого самоврядування.

Інші повноваження, які виконую на посаді секретаря сільської  ради:

Входжу  в склад  комісії по підготовці та проведення громадських слухань;

• Член комісії координаційної ради з Проектів бюджету участі;
  • Член робочої групи з розробки Плану покращення пріоритетної послуги;
  • Член робочої групи з напрацювання проекту Комунікаційної стратегії Недобоївської ТГ на 2021-2023 роки;
  • Член організаційного комітету в організації та проведення заходу «Згуртування в Недобоївській ТГ»;
  • Член  аукціонної комісії ;
  • Член робочої групи з розробки плану покращення послуг Недобоївської ТГ;
  • Член комісії з обстеження населених пунктів та об’єктів розміщених у лісових масивах громади;
  • Член гендерної бюджетної групи;
  • Член робочої групи з питань формування Реєстру нерухомого майна Недобоївської ТГ;
  • заступник голови комісії з питань захисту прав дітей в ТГ;
  • секретар опікунської ради
  • та приймаю активну участь в всіх заходах та проектах.

Освіта та навчання:

Впродовж усього терміну перебування на посаді беру участь у різного роду навчальних заходах, які спрямовані на розвиток особистостей в сфері місцевого самоврядування, що дає можливість удосконалюватись та розвивати місцеве самоврядування в громаді, а саме

-в  2021 році успішно пройшла курс навчання для депутатів місцевих рад в рамках програми DOBRE;

-успішно пройшла навчання в 26 АКАДЕМІЇ ЖІНОЧОГО ЛІДЕРСТВА в рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність»;

- успішно пройшла курс онлайн-навчання для секретарів місцевих рад в рамках програми DOBRE.

В плані роботи на 2022рік :

1. Організація  пленарних засідань  сесій сільської ради та  постійних депутатських комісій.

2. Зібрати інформацію від депутатів про контактні дані приймальних депутатів (адреса, телефон, електронна адреса) та графік роботи, для розміщення на офіційному сайті Недобоївської сільської ради

3. Сприяння в організації та залучення депутатського корпусу й молоді громади  до культурно-масових і спортивних заходів в громаді.

4. Сприяння в організації звітності депутатів сільської ради та роботи на виборчих округах.

Маю велику надію на взаєморозуміння і взаємопідтримку. Адже те, що зроблено  в нашій громаді – це успіх кожного.

Оцінюючи досягнуте, знаючи проблеми і бажання, будемо активно вести пошук шляхів їх вирішення, щоб забезпечити прискорення позитивних зрушень. Хочу відмітити, що для вирішення  запланованих завдань потрібне бажання всіх – зробити нашу громаду кращою.

Бажаю всім вам успіху та витримки,твердої впевненості в завтрашньому дні.

Секретар сільської ради та виконавчого комітету         СніжанаТОДОСІЙЧУК