Звіт постійної комісії Недобоївської сільської ради з   гуманітарних питань

Дата: 22.02.2022 22:58

Звіт постійної комісії Недобоївської сільської ради з   гуманітарних питань

Постійна комісія з гуманітарних питань -є органом Недобоївської сільської ради VIII скликання для вивчення, попереднього розгляду і підготовки питань, які належать до її відання, здійснення контролю за виконанням рішень ради, її виконавчого комітету.

Комісія утворена рішенням Недобоївської сільської ради VIII скликання у кількості 3 депутатів:

• Коцур Віктор Миколайович – голова комісії
  • Балук Сергій Георгійович –член комісії
  • Пайлик Василь Іванович – секретар комісії

Комісія організовує свою роботу на основі законності, гласності і рівноправності, вільного колективного обговорення і вирішення питань. Свою роботу комісія проводить відповідно до Конституції України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», інших законодавчих актів, Регламенту Недобоївської сільської ради VIII скликання.

Основним завданням комісії є попередній розгляд та підготовка висновків по питаннях, які належать до відання ради, а саме:

• вивчення та затвердження програм , Положень, рішень  про роботу  закладів освіти та дошкільних установ, закладів культури, медичних закладів розташованих на території Недобоївської сільської ради.

За звітний період (станом на 01.01.2022 р.), комісією було проведено 12 засіданнь, на яких розглянуто та опрацьовано більше 50 питань.

Комісією розглядалися всі питання, що входять до її компетенції.

Також, існує практика проведення спільних засідань постійних комісій перед скликанням сесії, на якому депутатами ініціюються проекти рішень сільської ради для послідуючого включення їх до переліку питань, що виносяться на розгляд чергових сесій сільської ради.

Постійною комісією була проведена результативна, плідна робота, але необхідно і надалі приділяти увагу роботі з письмовими та усними зверненнями громадян, підвищенню активності та ініціативності членів комісії по внесенню пропозицій з конкретних питань. Незважаючи на зайнятість та завантаженість членів комісії за основним місцем роботи чи діяльності, проблем із кворумом не виникало. В цілому робота комісії будувалась на принципах законності, ефективності та поваги , члени комісії працювали злагоджено, відповідально та професійно.

Голова постійної комісії                                                Віктор КОЦУР