Про підсумки роботи за 2021 рік

Дата: 21.02.2022 13:44

Про підсумки роботи із зверненнями  громадян,

що надійшли до Недобоївської  сільської ради за 2021 рік

Протягом 2021 року до  Недобоївської  сільської  надійшло   1423 письмових  звернень.

За ознакою надходження 1423 звернень були первинні.

За видами всі 1423 звернень класифіковані як заяви (клопотання).

Надано 154 відповіді на листи  підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування та фізичних осіб – підприємців.

Оформлено 14 запитів до підприємств, установ та організацій, незалежно від форм власності та підпорядкування та фізичних осіб – підприємців.

За результатами розгляду станом на 02.04.2021 року:

вирішено позитивно – 1423 звернення

відмовлено у задоволенні – 0

дано роз’яснення – 0
інше (направлено за належністю, на контролі або такі, що не підлягають розгляду) - 0

За суб’єктом звернень, категорією заявників:

Не вирішених питань немає. Порушень термінів розгляду звернень не було.

За підсумок роботи 2021 року Недобоївська сільська рада Дністровського району Чернівецької області було надано 10410 послуг:

а саме:

• 90 - заяв на отримання житлової субсидії;
  • 45 - заяв про надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого палива і скрапленого газу;
  • 318-  заяв на різні види державних соціальних допомог;
  • 256 - заяв  надання відомостей ДЗК із них 99 -платних в сумі;
  • 35 – заяв Державна реєстрація народження Є-Малятко;
  • 24 – заяв про присвоєння поштових адрес;
  • 9 – заяв видача спеціального дозволу на спеціальне використання лісових ресурсів ( лісорубний квиток);
  • 2 – заяви Реєстрація декларації відповідності матеріально-технічної бази суб’єктів господарювання вимогам законодавства у сфері пожежної безпеки;
  • 8 – заява Повідомлення про початок виконання будівельних робіт/про зміну даних у повідомленні про початок виконання будівельних робіт.
  • 376 - заяв Реєстрація/ зняття з реєстрації місця проживання;
  • 151 - видача довідок про реєстрацію місця проживання;
  • 6031 - видача довідок різного змісту;
  • 1998 - заяви Реєстрація нерухомого майна та іншого речового права земельних ділянок;
  • 412 - заяви Реєстрація юридичних, фізичних-осіб підприємців.
  • 25 - заяв Громадські формування;
  • 630 – заяв Надання інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно;

Також надаються консультації особисто, в телефонному режимі та електронною поштою.

Недобоївська сільська рада користується програмним комплексом «Соціальна громада», який дозволяє опрацьовувати документи в електронному вигляді. Електронні копії документів, прийняті через „Соціальну громаду” одразу потрапляють до управління соціального захисту населення, що скорочує  час прийняття рішення майже вдвічі, а з 1 березня 2021 року заяви з необхідними документами приймаються адміністраторами через ЦНАП виключно з формуванням електронної справи, який прискорює роботу адміністраторів центра завдяки переходу до роботи з заявками громадян в електронному вигляді.

На даний час у Недобовській сільській раді можливо отримати 168 адміністративних послуг, які надаються через адміністраторів, та спеціалістів ЦНАПу.