21 точка моніторингу безпеки жителів Недобоївської громади .

Дата: 18.02.2022 11:37

У пріоритеті було не просто встановлення системи відео нагляду, а встановлення працюючої та ефективної системи відео нагляду. Його суть полягає у його спрямованості на покращення забезпечення громадського правопорядку в громаді, а відтак створення безпечних та комфортних умов проживання для усіх її мешканців, підвищення ефективності діяльності правоохоронних органів з розкриття і розслідування злочинів та правопорушень за допомогою використання бази даних випадків, інтегрованої з архівом відеоінформації системи відеоспостереження за ділянками публічних місць з підвищеними криміногенними показниками, перехрестями, ділянками автомобільних доріг з інтенсивним рухом, а також місцями скупчення громадян, впровадження в практику діяльності право-охоронних органів сучасних інформаційних технологій, програмно-технічних засобів, комунікаційних засобів прийому передачі.Завдяки тому, що усі камери під’єднані до однієї мережі. Система захищена від стороннього доступу і витоку персональних даних. Доступ до бази даних програми будуть мати тільки працівник поліції та відповідальна особа, яка буде з ними працювати.

Проєкт реалізується у рамках Програми підтримки ініціатив місцевих карпатських громад, яка реалізується Асоціацією „Єврорегіон Карпати - Україна” та фінансується за кошти обласних бюджетів Львівської, Закарпатської, Івано-Франківської і Чернівецької областей.