Недопущення дестабілізації ситуації в населених пунктах територіальних громад

Дата: 15.02.2022 16:07

З метою недопущення дестабілізації ситуації в населених пунктах територіальних громад, в тому числі у межах контрольованих прикордонних районів та прибережних зонах держави, налагодження тісної взаємодії місцевих мешканців з поліцією та в разі появи у населеному пункті підозрілих осіб (незнайомців) НЕГАЙНО:

- повідомляти на спецлінію «102», або найближчий територіальний (відокремлений) підрозділ поліції за номером телефону: Ярослав Володимирович +380979795120

- інформувати дільничного офіцера поліції або поліцейського офіцера громади, який обслуговує Недобоївську територіальну громаду.

Водночас, якщо Ви стали свідком або очевидцем вчиненого правопорушення, повязаного із посяганням на територіальну цілісність і недоторканність України або вчиненням підозрілими особами інших дій, спрямованих на дестабілізацію ситуації населених пунктах у тому числі в прикордонних та прибережних зонах, при можливості ці факти фіксуйте за допомогою мобільного телефону або інших технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, та негайно інформуйте поліцію ЗА ВКАЗАНИМИ ТЕЛЕФОННИМИ НОМЕРАМИ.

ПАМЯТАЙТЕ!!! в будь-якому випадку самостійно не протидійте незаконним діям підозрілих осіб (незнайомців), не наражайте себе та своїх близьких на небезпеку, НЕГАЙНО ІНФОРМУЙТЕ ПОЛІЦІЮ!!!