Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини 25.01.2022 року

Дата: 10.02.2022 20:28

Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини
25.01.2022 року

Кожна дитина потребує піклування і доброзичливого ставлення до себе, відчуття своєї необхідності. Ці чинники впливають на здоровий розвиток дитини, формування її особистості, моральних та етичних норм. З метою захисту найкращих інтересів дітей нашої громади у Недобоївській сільській  раді  була створена комісія з питань захисту прав дитини, перше засідання якої відбулося сьогодні.

Під час засідання було розглянуто три важливих питання та затверджено план роботи комісії на 2022 рік:
-Розглянуто пакет документів сімей (дітей), які перебувають на обліку в СЖО;
-щодо тимчасового перебування малолітньої дитини ,обговорено та вивчено обставини справи  та прийнято рішення, спрямоване на захист прав та законних інтересів дитини;
-про  розгляд заяви на вчинення правочину щодо нерухомого майна. Комісією прийняте рішення щодо збереження майнових та житлових прав всіх малолітніх та неповнолітніх дітей.

Всі питання порядку денного були, попередньо, ретельно вивчені провідним спеціалістом сектору служби у справах дітей Недобоївської сільської ради Сарахман Т.Д.

У ході засідання було заслухано заявників та членів комісії, старост старостинських округів , які брали активну участь у обговоренні, висловлюючи власну думку та вносили свої пропозиції до відповідних рішень.

З’ясовано факти і обставини по кожному питанню окремо, прийняті конструктивні рішення в інтересах дітей, які  взяті на контроль до їх повного виконання.