Проведення профілактичних рейдів...

Дата: 10.02.2022 19:59

Проведення профілактичних рейдів – одна з форм роботи сектору служби у справах дітей Недобоївської ТГ, метою якої є здійснення контролю за батьками, які неналежним чином виконують свої обов’язки по вихованню та утриманню дітей, сприяння у нормалізації соціально-психологічного клімату в родинах.
    Провідним спеціалістом сектору служби у справах дітей спільно з комісією з питань захисту дітей, старостами систематично проводяться профілактичні рейди  за місцем проживання дітей, у ході яких здійснено обстеження матеріально-побутових умов проживання родин, в тому числі  сімей діти, яких  знаходяться на обліку служби , що перебувають у складних життєвих обставинах. За результатами складено відповідні акти. З батьками дітей проведено роз’яснювально-профілактичну роботу щодо належного виконання батьківських обов’язків, дотримання санітарно-гігієнічних норм у житлових приміщеннях.
      Сектор Служби у справах дітей Недобоївської ТГ звертає увагу, що саме батьки? несуть персональну відповідальність за належне виконання обов’язків щодо виховання та утримання своїх дітей.