«Ми за безпечний – інтернет”.

Дата: 08.02.2022 21:59

«Ми за безпечний – інтернет”.
Адже Інтернет у нашому житті: розширює кругозір та коло наших знайомств, дозволяє спілкуватися без меж в реальному часі, дає можливість швидкого пошуку інформації, забезпечує передачу файлової інформації без використання зовнішніх носіїв, має найбільшу онлайн бібліотеку, включає нас у різноманітні освітні проекти та дистанційні форми навчання та дарує нам розваги і відпочинок. Та, окрім переваг, ми маємо пам’ятати про недоліки Інтернету, а саме: низький рівень цензури, шахрайство, інтернет-залежність, поширення вірусів, злочини хакерів, шкідливий вплив на здоров’я, заміна живого спілкування віртуальним та відхід книги на задній план. Отже, той хто знає правила безпечного інтернету, той захищений від негативного його впливу.

08 лютого 2022 року у світі відзначається День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».
День безпечного Інтернету націлений на створення безпечного та найкращого Інтернету, де кожен зможе використовувати технології відповідально, у дусі поваги, критично та творчо.