В Недобоївській ТГ відбулась щотижнева  нарада.

Дата: 08.02.2022 21:52

Сьогодні, 8 лютого 2022 року, в Недобоївській ТГ відбулась щотижнева  нарада, яку провів  перший заступник сільського голови Юрій ВЕПРЮК за участю заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів,секретаря сільської ради, керівників структурних відділів сільської  ради, старост.
В ході наради йшлося про нагальні проблеми і завдання з їх вирішення, щодо актуальних питань життєдіяльності громади на поточний тиждень.
Також керівники відділів проінформували про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та озвучили нагальні питання, а саме: про упорядкування реєстраційних справ, електронного документообігу , щодо роботи електронного сервісу для подання документів в програмі ВУЛИК, з питань нарахування, повноти та своєчасної сплати податків і зборів до місцевого бюджету та ряд інших питань.
Секретар сільської ради довела до відома  про звітування сільського голови, старост, депутатів, постійних комісій та  інформування жителів громади через офіційні сторінки фейсбук, інстаграм та сайт громади. Провідний  спеціаліст сектору  служби у справах дітей розповіла про проведену роботу з обстеження умов проживання дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах, де з батьками проведено профілактичні бесіди.
По завершенню наради Юрій ВЕПРЮК надав керівникам відділів, старостам відповідні доручення до виконання.