БЮДЖЕТ УЧАСТІ 2022

Дата: 06.02.2022 02:32

У Недобоївській громаді найбільш активно використовують  Бюджет Участі як один з головних інструментів залучення громадян.

Бюджет участі — це механізм, який дозволяє кожному жителю міста брати участь у розподілі бюджетних коштів на реалізацію проєкт для покращення громади шляхом ініціювання проєкт або голосування за них.

У громаді активно долучається до участі в голосуванні близько 10 % (за даними 2021 року, близько 8,4%) жителів. Коштом бюджету участі з’являються спортивні та дитячі майданчики, інші громадські простори, а також реалізовуються проєкт доброустрій, що важливі для громади.

Пріоритетні напрямки проєктів:

• Підтримка ініціатив у сфері доброустрою громади
  • Підтримка ініціатив у сфері пропаганди здорового способу життя та популяризації занять спортом.
  • Підтримка шкільних ініціатив направлених та розвиток освітніх, культурних і творчих напрямків
  • Підтримка громадських ініціатив у сфері енергоефективності та енергоощадження.
  • Підтримка ініціатив у молодіжній сфері

Зокрема, у 2021 році на бюджет участі було подано 23 проєктних заявки на загальну суму понад 350 тис. грн, та було профінансовано 7 проєктів.

Перелік переможців: https://clck.ru/ar68o

Алгоритм розписано в буклеті, банері та на сторінках в соціальних мережах:https://is.gd/VfN1Io