Виїзний прийом громадян.

Дата: 19.01.2022 13:07

Важливим кроком у наближенні послуг до громадян є можливість обслуговування мешканців в  територіальних громадах.

19 січня 2022 року фахівцями Пенсійного фонду  м.Хотин проведено прийом громадян в Недобоївській ТГ.

Такі виїзні прийоми визначають найпроблемніші питання та надають можливість оперативно їх вирішувати, кожне з питань, які звучать на особистому прийомі, надзвичайно важливі для людини, яка приходить по допомогу.
Серед запитань, що найбільше хвилюють пенсіонерів під час зустрічей це ті, що стосуються правильності призначення та перерахунку пенсій, обчислення страхового стажу та заробітку.

Працівники пенсійного фонду надали вичерпні відповіді та аргументовані роз’яснення на звернення громадян.

Така робота дає позитивні результати, адже зустрічі проходять зручно, роз’яснення надаються прозоро з використанням електронної бази даних.