Через куріння в ліжку загинула жінка

Дата: 19.01.2022 11:49

18 січня в с. Драниця Дністровського району сталася пожежа в житловому будинку. За попередніми висновками фахівців, причиною пожежі стала необережність власниці під час паління. Жінка мешкала одна, тому пожежу помітили сусіди вже тоді, коли вогонь поширився на площу 60 кв.м. та зателефонували на спецлінію 101. На виклик прибули вогнеборці 11 державної пожежно-рятувальної частини та місцевий пожежно-рятувальний підрозділ с. Мамалига. Рятувальники зайшли всередину приміщення та виявили тіло жінки 1960 року народження, уже без ознак життя. Тіло загиблої направили на судово-медичну експертизу для встановлення точної причини смерті.

Тому рятувальники звертаються до громадян і застерігають, що куріння в ліжку вбиває, це майже стовідсоткова смерть. Якщо необережний курець заснув з недопалком, він ризикує отримати опіки несумісні з життям, або загинути від отруєння чадним газом. Щоб не сталось трагічних випадків завжди дотримуйтесь правил пожежної безпеки у побуті, не паліть у ліжку.  Бережіть своє життя та життя ваших рідних.

Дністровський районний відділ Головного управління ДСНС України у Чернівецькій області