Урочисте Відкриття інформаційно-освітнього простору «Імперія жінок» у бібліотеці, "Розвиток жіночого лідерства".

Дата: 14.12.2021 17:05

Відкриття  провела переможниця проекту директор КУ «Недобоївська сільська публічна бібліотека»  Чебан Л.І.
У  просторі планується мотивувати жінок долучатися до процесів, прийняття рішень в бізнесі, владі, громадській діяльності, культурному та соціально важливому житті нашої громади. Проводити лекційні зайняття з подолання стереотипів, щодо соціальних ролей жінок і чоловіків. Навчати жінок громади самореалізовуватись, створювати власний бізнес та налагодити самозайнятість. Залучити фахівців (психолога, юриста, програміста) для консультацій, навчання та успішних жінок громади для майстер-класів своєї діяльності.
Водночас чимало ідей для бізнесу, інновацій, підприємницьких навичок жінки беруть саме з досвіду ведення домашнього господарства. І це можна розглядати як позитивний ефект тісного взаємозв’язку приватного та підприємницького життя. Грант надано за програмою «Академія Жіночого Лідерства», яку реалізує МБФ «Український жіночий фонд» - субгрантер Global Communities за проектом «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)» за фінансового сприяння USAID.