Відбулась позачергова XVI сесія VIII скликання Недобоівської сільської ради.

Дата: 10.12.2021 18:36

Сьогодні, 10 грудня  2021 року відбулась позачергова XVI сесія VIII скликання Недобоівськоі сільської ради.

У роботі сесії взяли участь депутати, старости, працівники сільськоі ради.
На розгляд було винесено 32 питання ,варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданні постійних депутатських комісій. Саме тому, майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.
Прийняті рішення та результати поіменного голосування сесії будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Недобоївської сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Важливим моментом на початку  сесії було вітання депутатів, членів виконавчого комітету з нагоди дня місцевого самоврядування та також було нагороджено грамотами  Чернівецької обласної державної адміністрації та Дністровськоі районної ради, подяки депутатам за сумлінну і наполегливу працю,високий професіоналізм,особистий внесок  в розвиток громади.