Ми дуже любимо цей спорт.

Дата: 10.12.2021 18:33

Футболу підкорилися всі країни і континенти, його люблять дорослі і діти, він дарує нам масу яскравих емоцій! Ми дуже любимо цей спорт. Хтось просто іноді дивиться чемпіонат через збірну своєї країни, а хтось подорожує по всьому світу разом із улюбленою командою. Але все одно, всіх людей об'єднує ця незрозуміла магія футболу.

Вітаємо всіх жителів Недобоївської ТГ не тільки футболістів, але і любителів футболу, меценатів, спонсорів,які вкладають душу в своє хобі, вболівальників, які підтримують своїх героїв.
Велике спасибі за активну участь, перемоги та збереження і прогрес спортивного духу в нашій громаді!!!

Бажаємо грати -красиво, якщо вболівати, то голосно, якщо прагнути, то до перемоги, якщо любити, то рідних, друзів, своє життя і, звичайно ж, футбол. Нехай крики «оле-оле» підбадьорюють ваше серце, нехай постійно доля дарує паси удачі.