Територіальний етап конкурсу "Новорічна композиція"

Дата: 09.12.2021 15:48

На виконання  наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту  Недобоївської сільської ради  від 22.11.2021 №110 «Про проведення I територіального етапу  Всеукраїнського  конкурсу «Новорічна композиція» 9 грудня 2021 року  відбувся I територіальний етап Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» серед учнів закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді.

Усі заклади загальної середньої освіти представляли роботи в різних номінаціях: «Стилізована ялинка», «Новорічний букет», «Новорічна композиція», «Новорічний вінок», «Сюжетна композиція»,  «Флористична новорічна картина чи колаж», «Новорічний подарунок».

Слід зазначити, що роботи на конкурс були представлені на високому рівні, вирізнялися належним виконавським та художнім рівнем.

Роботи переможців будуть направлені на   обласний етап  Всеукраїнського  конкурсу «Новорічна композиція»  до Чернівецького обласного краєзнавчого музею.