Комунальне підприємство працює...

Дата: 08.12.2021 18:31

Складні погодні умови  влаштували справжню ковзанку для пішоходів,зокрема дітей та автомобілістів. Можна зрозуміти жителів громади, які висловлююють чимало нарікань на те, що вийти на вулицю просто неможливо. Тим часом сільська влада робить все для того, щоб виправити наслідки негоди, однак, випробування погодними умовами Продовжуються. Сільська  влада не чекала до останнього, а заздалегідь потурбувалась про те, щоб у комунальному господарстві були запаси протиожеледної суміші для посипання доріг і тротуарів, перебувала на ходу справна техніка.

Першочергово обслуговуються дороги, по яких здійснюється транспортний рух шкільного автобуса.

Також комунальне підприємство виконує роботи з обробки посипальними матеріалами ділянок доріг зi складними умовами руху .Тобто, в деяких селах та на під'їздах до них.

У зв’язку із погіршенням погодних умов, звертаємось до мешканців громади по можливості обмежити у дні сильних снігопадів та ожеледиці рух автомобілів у разі відсутності гострої необхідності.
Адже безпека кожного громадянина залежить, перш за все, від його свідомого ставлення до власної безпеки.