Відбулись громадські слухання щодо перейменування вулиць/провулків с.Недобоївці.

Дата: 03.12.2021 18:32

3 грудня відбулись громадські слухання щодо перейменування 4 вулиць/провулків с.Недобоївці Недобоівської територіальної громади на виконання Закону України № 317-VIII від 09 квітня 2015 року «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» на які прибуло 29 жителів громади.
Після вирішення всіх процедурних питань, головуюча зборів ,секретар Недобоївської сільської ради Тодосійчук С.Г. надала присутнім інформацію про те, що спричинило перейменування та розповіла про заходи, які були проведені сільською радою  з цього питання.
Зокрема, Тодосійчук С.Г.повідомила , що з вересня по листопад проводилось громадське обговорення даного питання:
надходили пропозиції в усній та письмовій формі ,на електронну пошту сільської ради та активно обговорювалось в соціальних мережах Інтернет.
Перейменування проводиться на виконання вимог Українського інституту національної пам’яті та в зв'язку з тим, що останнім часом збільшилась кількість звернень на Урядову гарячу лінію та звернення активістів щодо наявності в населених пунктах громади не перейменованих вулиць.
Учасники громадських слухань детально розглянули пропозиції,які надійшли щодо нових назв  та одноголосно проголосували за  нові назви вулиць,провулків с. Недобоівці.
Остаточне рішення з даного питання будуть приймати депутати сільської  ради на черговій сесії сільської ради.