Звітування , щодо зібраних пропозицій до бюджету 2022року

Дата: 01.12.2021 12:56

Фото без описуНайбільше зібраних пропозицій стосувались теми ремонту доріг - 68 пропозицій.  Також пропозиції щодо благоустрою були найрізноманітніші: облаштування відпочинкових  зон, сміттєзвалищ, встановлення лавочок,  встановлення камер відеоспостереження, тощо:

5 пропозиції стосувалося дозвілля та комфорту мешканців: облаштування парків і скверів, будівництво нових дитячих майданчиків,  ремонт пам’ятників, тощо.

18 пропозицій стосувалися сфери поводження з ТПВ, озеленення громади, впорядкування смітєзвалищ.

68 пропозицій стосувалися ремонту дор іг. Причому, як конкретних, із зазначенням назви так і взагалі. Як капітального ремонту так і часткового.

2 пропозицій стосувалися формування безпечного середовища: освітлення вулиць громади, встановлення камер відеоспостереження в громадських місцях,

На другому місці пропозиції це пропозиції щодо покращення інфраструктури приміщень комунальних закладів (школи , бібліотеки ,  будинки культури)-27 пропозицій

На третьому місці пропозиції, що стосувалися розвитку економіки, співпраці з бізнесом, земельних питань та туризму - 15 пропозицій.

Реєстр зібраних пропозицій буде переданий для розгляду та врахування при розробці проекту місцевого бюджету депутатам ради.

Віковий розподіл, за статтю та віком:

0-6 6-18 18-60 60+ ч ж