Дата: 28.11.2021 16:03

Вітаємо переможців !!!
Сьогодні відбувся турнір з настільного тенісу у Шировецькому НВК Недобоївської територіальної громади.

Захід організували завдяки реалізації проєкту «Фізична культура і здоровий спосіб життя – інструмент взаємодії молоді й органів місцевого самоврядування» у рамках проєкту «Громадські ініціативи для розвитку територіальних громад», який у Чернівецькій області реалізує Український Народний Дім.
Турнір у громаді провели за підтримки Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).