Обласний фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців, присвячений 70-річчю Назарія Яремчука

Дата: 26.11.2021 10:00

25 листопада 2021 року на базі КЗ «Чернiвецький обласний центр естетичного виховання «Юнiсть  Буковини» проводився обласний фестиваль-конкурс авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців, присвячений 70-річчю Назарія Яремчука

Фестиваль-конкурс проводився з метою розвитку жанру авторської пісні та співаної поезії, виявлення талановитих дітей та молоді, примноження скарбниці пісенної творчості юних композиторів, поширення в Україні авторської пісні, згуртування її творців та ентузіастів у творчому середовищі.

В обласному фестивалі-конкурсі взяли участь Сукало  Соломія,  учениця Недобоївського ЗЗСО I-III ступенів (керівник – Сукало М.П.), яка посіла ІІ місце, та Криворучко Софія, учениця   Керстенецького ЗЗСО І-ІІ ступенів (керівник – Рябіцький С.В.), яка стала дипломантом даного конкурсу.

Вітаємо талановитих учасниць та бажаємо їм нових перемог та звершень