День Гідності та Свободи у Долиняському ЗЗСО

Дата: 24.11.2021 09:13

День Гідності та Свободи - одна із знакових дат в історії України. Ми заплатили й продовжуємо платити за свободу велику ціну. І ніколи не забудемо всіх, хто віддав за Україну своє життя.

Тому в Долинянський Ззсо І-ІІ ступенів класними керівниками проведено години спілкування на тему : «Прагнення до свободи – вчора, патріотизм і нездоланність – сьогодні, гідна Україна – завтра!»( 5-9 класи)

«Ми гідні жити в мирі та свободі» ( 1-4 клас)

Педагогом -організатором  Пелехатою Р.В. здійснено перегляд документальних фільмів  « Майдан Гідності», «Євромайдан: Революція Гідності. Повна хронологія», «П‘ять портретів Майдану», «Відчуття Майдану»????????

Ми- сильний, сміливий, розумний, талановитий народ. Саме тому, що ми маємо гідність. Втрата свободи – це втрата честі. Втрата честі – це втрата серця. Втрата серця – це втрата душі. А втрата душі для нас – це втрата життя. Тому ми готові боротися ціною власного життя.

Слава Україні! Героям Слава!