Тиждень безпеки життєдіяльності та правил дорожнього руху у Долинянському ЗЗСО

Дата: 24.11.2021 09:07

Навчання правилам дорожнього руху та безпека життєдіяльності - це життєва необхідність, тому різні заходи по ПДР завжди актуальні в навчальних закладах.

З метою підвищення безпеки здобувачів освіти в Долинянському ЗЗСО І-ІІ ступенів з 15 по 19 листопада 2021 року був проведений тиждень безпеки життєдіяльності та правил дорожнього руху.

Основною метою проведення тижня безпеки є формування навичок безпечної поведінки на дорогах, адаптації підлітків до транспортного середовища. Була розроблена система профілактики дорожньо-транспортного травматизму та вивчення правил дорожнього руху, які розглядаються як складова частина виховання загальної культури підлітка.

Ми живемо тільки раз! Тому потрібно берегти себе та друзів.  Здобувачі освіти закладу  взяли активну учать в ппроведенні тижня безпеки життєдіяльності та безпеки дорожнього руху.

Класними керівниками проведені години спілкування, інформаційні хвилинки.

Здобувачі освіти 4 класу переглядали відео, обговорювали, згадували життєві ситуації, задавали один одному запитання. Деякі  спробували бути на місці інспекторів і пояснювали іншим правила дорожнього руху. До тижня БЖ:  переглядали відео "Важливо для всієї родини", згадували правила під час зустрічі з незнайомцями, правила безпечної поведінки з газовими і електроприладами, біля водойм, у лісі. У кінці провели гру "Так чи ні".

5 клас виконували  інтерактивні тренувальні вправи, перегляд фільму «Мопед»,   8-9 клас.

Здобувачі освіти 6 класу ознайомилися  з маркуванням небезпечних речовин та, як використовувати маркувальні знаки та взяли активну участь у  тематичній виставці малюнків під керівництвом вчителя образотворчого мистецтва.

Співпраця з батьківським комітетом Професія ратівник – правила пожежної безпеки»

Здобувачами освіти Шовкопляс Даною та Шовкоплясом Давидом знято аматорське відео «Велосипедист -техніка безпеки»