Запрошуємо жителів Недобоївської територіальної громади, представників громадських організацій, підприємців на відкриту зустріч - проведення засідання чергової 15 сесії сільської ради 8 скликання (із попереднім реєструванням учасників)

Дата: 19.11.2021 15:17

Відповідно до розпорядження сільського голови від 11.11.2021 року № 110-р    23 листопада на 13.00 скликається 15 сесія Недобоівської сільської ради восьмого скликання

Місце проведення: центр економічного  зростання (зала засідань) , другий поверх с.Недобоівці вул. Головна, 28-А .

Засідання відбудеться з додатковими обмежувальними заходами (забезпечення учасників засобами індивідуального захисту, а також дотримання санітарних та протиепідемічних заходів).

Присутні   разом з депутатами, членами виконавчого комітету ще більш детально зможуть ознайомитися із інформаційними матеріалами  щодо перейменування вулиць населених пунктів громади та розміщення контейнерів для твердих побутових відходів на території населених пунктів Недобоївської сільської ради,
матимуть можливість відкрито висловити своє бачення ,подати свої пропозиції  та побажання .Зібрані  матеріали  будуть підготовлені до розгляду на громадських слуханнях та затверджені на засіданні сесії сільської ради.
З повним переліком інформації та необхідних матеріалів  Ви можете ознайомитись на офіційному сайті Недобоївської сільської ради в розділах  «Документи» , «Громадська участь».
Запрошуємо всіх бажаючих!!!