Територіальний етап фестивалю-конкурсу авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців, присвяченого 70-річчю від дня народження Назарія Яремчука

Дата: 17.11.2021 15:12

17 листопада 2021 року на базі Зарожанської музичної школи відбувся територіальний етап фестивалю-конкурсу авторської пісні та співаної поезії молодих авторів і виконавців, присвяченого 70-річчю від дня народження Назарія Яремчука.

Гран-прі фестивалю-конкурсу завоювала Сукало Соломія, учениця Недобоївського ЗЗСО І-ІІІ ступенів, І місце посіли Криворучко Софія, учениця Керстенецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, та Пістружак Вікторія, учениця Зарожанської музичної школи, ІІ місце здобули Главацька Богдана, учениця Зарожанського НВК І-ІІІ ступенів, та Дідух Олександра, учениця Керстенецького ЗЗСО І-ІІ ступенів, а найменша учасниця Герчук Євгенія, учениця Зарожанської музичної школи, -  ІІІ місце.

Вітаємо учасниць фестивалю-конкурсу і бажаємо їм подальших перемог в мистецьких конкурсах.