Тиждень толерантності...

Дата: 15.11.2021 09:46

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних відносин між учасниками навчально-виховного процесу з 15  по 20 листопада 2021 року у  закладах освіти Недобоївської територіальної громади буде проходити Тиждень толерантності !!!

Відбудуться години спілкування «Стежиною добра», «Квітка толерантності», «Умій дружити», «Хто така толерантна людина?», «Толерантність у нашому житті», «Що значить бути толерантним?», «Толерантність – основа взаємодії»; заняття з елементами тренінгу «Всі ми різні, всі ми рівні», «Сходинки толерантності», «Толерантність – це любов, підтримка та терпіння», акції для учнів «Квітка толерантності», «Мені приємно тобі сказати…», виставки дитячих проєктів «Світ толерантності», «Наш дружній клас», «Толерантність в нашому житі»; «Толерантним бути модно», «Толерантність у висловах», «Толерантність врятує світ».

Упродовж Тижня толерантності всі учні школи прийматимуть  активну участь в заходах. Тиждень буде цікавий та корисний не тільки для школярів, але й для вчителів.

Проведення заходів дасть можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ.