Онлайн-засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури

Дата: 10.11.2021 15:16

10 листопада 2021 року  на базі Шировецького НВК І-ІІІ ступенів було проведено онлайн-засідання методичного об’єднання вчителів фізичної культури на тему «Сучасні підходи до викладання фізичної культури в школі». На засіданні керівник МО  вчителів фізичної культури Льохарт О.В. обговорив з педагогами  план проходження курсів та атестацій в новому навчальному році та ознайомив з планом роботи засідання. А також педагоги переглянули  презентацію «Доджбол – історія виникнення, правила гри», яку підготував вчитель фізичної культури Шировецького НВК І-ІІІ ступенів Льохарт О.В.  Вчителька фізичної культури Недобоївського  ЗЗСО І-ІІІ ступенів ім. Григорія Томіна Легун Г.О. презентувала присутнім досвід роботи на тему «Застосування інноваційних технологій на уроках фізичної культури та моделювання сучасного уроку». Руснак Я.В., практичний психолог Шировецького НВК І-ІІІ ступенів провела з педагогами заняття з елементами тренінгу «Збереження та зміцнення психологічного здоров’я педагога».