Відзначення Дня української писемності та мови у Недобоївському ЗДО

Дата: 10.11.2021 09:01

9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови.

Старша група Недобоївського ЗДО разом із вихователем Скоробогач Ольгою Іванівною долучились до святкування!  Впродовж свята вихователь збагатила  знання дітей про поетів, письменників, їх твори; любов до національних традицій, народної мудрості. Найяскравішим виступом цього свята стала інсценізація казки «Зайчикова хатка».  У співпраці вихователя та вихованців було розроблено колективний проект у техніці торцювання:  "Герб- символ України"!

Метою проведеного заняття було формування розуміння того, що українська мова-наш скарб, без якого не може існувати ні народ, ні Україна як держава. Розширення знань про красу і багатство української мови. Виховування любові до рідної мови, рідного краю, його традицій, поваги до всього свого, українського, бажання розмовляти рідною мовою.