Всеукраїнський радіодиктант 2021 !!!

Дата: 08.11.2021 20:29

На честь свята 9 листопада жителі нашої країни можуть написати радіодиктант національної єдності. Текст прочитає український письменник Юрій Андрухович, а в методичній роботі над диктантом брала участь мовознавець, доктор філологічних наук, професор кафедри української мови Національного університету Києво-Могилянської академії Лариса Масенко.

Написання диктанту єдності - правила участі

Трансляція диктанту почнеться 9 листопада 2021 року о 10:00 за Києвом і буде проходити на різних платформах:

Спочатку всіх учасників ознайомлять з правилами проведення диктанту, а вже потім прочитають його. Тобто, фактично, Юрій Андрухович почне читати о 10:30.

Всеукраїнський радіодиктант 2021 - як перевірятимуть

Учасниці XVII Всеукраїнського радіодиктанту / УНІАН

За офіційними даними, текст диктанту опублікують на сайті Українського радіо 11 листопада об 11:00. Так що, у всіх, хто брав участь, є ціла доба, щоб відправити свою роботу на перевірку.

Ви можете це зробити двома способами:

• паперовий лист відправити за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 26, 01001 (важливо, щоб гриф дати відправки був не пізніше 10 листопада);
  • онлайн-варіант відправити на електронну пошту rd@ukr.radio.

Роботи, відправлені після того, як текст диктанту опублікують на сайті, не приймаються.

Перевіряти диктанти українців будуть члени спеціальної комісії. Організатори кажуть, що ті люди, які напишуть текст без помилок, отримають подарунки. Результат оголосять протягом 1-2 двох місяців - все залежить від кількості робіт.

Всеукраїнський диктант єдності пишуть щорічно. Дата обрана  9 -листопада в Україні відзначається важливе національне свято, вперше встановлене в 1997 році.