Територіальний етап фестивалю-конкурсу дитячої творчості "Буковинська зіронька""

Дата: 04.11.2021 14:00

Відповідно  до  «Програми розвитку творчого потенціалу учнівської молоді  в дусі національно-патріотичного виховання та культурного простору Недобоївської ОТГ  на 2019-2023 роки», затвердженої рішенням ХХХVIII сесії VII скликання Недобоївської сільської ради від 05.02.2019 №641/38/19, наказу  відділу освіти, культури, молоді та спорту  від 20.10.2021 №81 «Про  проведення територіального етапу фестивалю-конкурсу дитячої творчості «Буковинська  зіронька» та з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, популяризації дитячої майстерності, пошуку й підтримки обдарованих дітей в закладах загальної середньої освіти, підпорядкованих  Недобоївській сільській раді,  03 листопада 2021 року  в онлайн-режимі  було проведено I (територіальний) етап фестивалю-конкурсу дитячої  творчості  «Буковинська  зіронька».

У I (територіальному) етапі фестивалю-конкурсу дитячої  творчості  «Буковинська  зіронька» (далі – Фестиваль-конкурс) взяли участь 6 дітей з яких: троє – в молодшій та троє в середній вікових категоріях.

Учні Недобоївської громади продемонстрували творчі здібності в трьох номінаціях: вокал, хореографія та художнє читання.

Під час підбиття підсумків журі звертало увагу на дикцію, володіння основами художнього читання, відповідність репертуару віковим категоріям учасників, лексичний та музичний матеріал, оригінальність хореографічного номеру та сценічну культуру виконавця.

Грамотою  Гран-прі  Фестивалю-конкурсу та цінним подарунком нагороджено Мусурівську Софію, ученицю Шировецького НВК I-III ступенів (керівник –       Колодрібська Х.С.).

Грамотою відділу освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради Фестивалю-конкурсу та цінними подарунками  у молодшій віковій категорії нагороджено:

- за II місце Брунзу Ейліну, ученицю Ставчанського   НВК  I-II ступенів (керівник – Брунза  Л.Ю.);

- за IІ місце  Карпляк Анастасію, ученицю Долинянського ЗЗСО I-II ступенів (керівник – Пелехата Р.В.).

Грамотою відділу освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради Фестивалю-конкурсу та цінними подарунками у середній віковій категорії:

- за I місце Главацьку Богдану,  ученицю Зарожанського НВК I-III ступенів (керівник – Руснак  Н.В.);

-   за II місце – Грубляк Анну, ученицю Ставчанського НВК   I-II ступенів (керівник – Гричук Д.Я.).

На обласному рівні Недобоївську територіальну громаду представлятиме Мусурівська Софійка, тож бажаємо їй успіху та творчого натхнення!!!