Територіальний  етап  конференції Всеукраїнської експедиції  учнівської молоді  «Моя Батьківщина - Україна»

Дата: 03.11.2021 15:23

Відповідно  до  «Програми розвитку творчого потенціалу учнівської молоді  в дусі національно-патріотичного виховання та культурного простору Недобоївської ОТГ  на 2019-2023 роки», наказу  відділу освіти, культури, молоді та спорту  від 12.10.2021 №74 «Про  проведення  територіального  етапу конференції Всеукраїнської експедиції  учнівської молоді «Моя Батьківщина - Україна» серед  учнів  ЗЗСО,  підпорядкованих  Недобоївській  сільській  раді,  1 листопада 2021 року  проведено заочний територіальний  етап  конференції Всеукраїнської експедиції  учнівської молоді  «Моя Батьківщина - Україна»  метою якого є вдосконалення змісту, форм та засобів виховної роботи на кращих традиціях українського народу, формування гармонійно розвиненої особистості шляхом залучення дітей та молоді до активної діяльності з вивчення історичної та культурної спадщини, природного різноманіття рідного краю, ознайомлення з об’єктами заповідного фонду України.

На заочний територіальний  етап  конференції Всеукраїнської експедиції  учнівської молоді  «Моя Батьківщина - Україна» подано наукові учнівські роботи в різних напрямках, а саме:

«Географія рідного краю» - 3;

«Духовна спадщина мого народу» - 3;

«Із батьківської криниці» - 3;

«З попелу забуття» - 1.

Переможницями  територіального  етапу  Конференції стали:

1.  в напрямку «З попелу забуття»:

- Диплом І ступеня отримала  Тирон  Валерія,  учениця  Зарожанського НВК I-III ступенів – «А доля в них одна спідкала їх війна» (керівник  вчитель історії  Гончар Ю. В.).

2. в напрямку  «Духовна спадщина мого народу»:

-  Диплом І ступеня   здобуда Мала Даша,  учениця  Недобоївського ЗЗСО  I-III ступенів – «Релігійні громади села Недобоївці» (керівник вчитель історії  Давня М. О.);

- Диплом ІІ ступеня одержав  пошуковий загін учнів 6 класу Керстенецького ЗЗСО I-II ступенів (Криворучко Софійка, Гой Ганна, Долинська Анастасія) – «Життєвий і творчій шлях видатних учених і письменників сім’ї Хаждеу» (керівник  педагог-організатор – Дудукал І. В.).

3.  в напрямку «Географія рідного краю»:

- Диплом І ступеня отримав  Палій Юрій,  учень  Зарожанського НВК  I-III ступенів – «За чисте довкілля» (керівник –  учитель географії Горобець Т. М.);

-  Диплом ІІ ступеня – Синогач Олександр  та Заньковський Філіп,  учнів  Недобоївського ЗЗСО I-III ступенів – «Приєднуємося до сонячної енергетики»  (керівник учитель географії Гайдеєк Л. П.);

- Дипломом ІІ ступеня  нагороджено експедиційну групу  учнів 6 класу  Недобоївського ЗЗСО I-III ступенів – «Розвиток туристичної інфраструктури»  (керівник – учитель природознавства Ватаманюк  М. В.).

4. в напрямку «Із батьківської криниці»:

- Диплом І ступеня здобула  Паур Анна,  учениця  Зарожанського НВК  I-III ступенів – «Бджільництво-мудрість нашого народу» (керівник вчитель української мови та літератури Клейменова Н. І.);

- Дипломом  ІІ ступеня нагороджено Сторощука Дмитра,  учня  Шировецького НВК  I-III ступенів – «Видатні митці села Недобоївці» (керівник – учитель історії Чопчик І.М.);

- Диплом  ІІІ ступеня одержала пошукова група «Оберіг» учнів 5 класу  Долинянського ЗЗСО I-II ступенів – «Дитячий фольклор мого села»  (керівник учитель української мови та літератури Гулей Н. Р.).

Вітаємо наших призерів та бажаємо успіху на обласному рівні.