Дата: 28.10.2021 10:00

Сьогодні, 27 жовтня 2021 року, під головуванням сільського голови Юзви Ю.М. відбулась XIV сесія VIII скликання Недобоівськоі сільської ради.

У роботі сесії взяли участь 16 депутатів, старости та запрошені гості.

На розгляд було винесено 33 питання ,варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, всі винесені питання попередньо були ретельно опрацьовані та розглянуті на засіданні постійних депутатських комісій. Саме тому, майже всі рішення були одноголосно схваленні депутатами.

Прийняті рішення та результати поіменного голосування сесії будуть оприлюднені на офіційному вебсайті Недобоївської сільської ради для ознайомлення у строки визначені Законом України «Про доступ до публічної інформації».

Важливим моментом на початку сесії було вітання депутатів з нагоди дня народження та також було нагороджено жителів Недобоївської сільської ради за вагомий внесок у розвиток територіальної громади Почесними відзнаками -медалями та грамотами Чернівецької обласної державної адміністрації та обласної ради до « 400 річчя Хотинської битви » та до дня «Захисників та захисниць України».

На останок всі присутні жваво обговорювали

питання щодо перейменування вулиць,провулків населених пунктів громади та пропозицій нових назв.