Територіальний етап Всеукраїнської очно-заочної дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри "Паросток"

Дата: 21.10.2021 12:04

На виконання наказу відділу освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради від 27.09.2021 №69 «Про проведення територіального етапу Всеукраїнської очно-заочної дитячо-юнацької еколого-патріотичної гри  «Паросток» серед ЗЗСО, підпорядкованих Недобоївській сільській раді», відповідно  до  «Програми розвитку творчого потенціалу учнівської молоді  в дусі національно-патріотичного виховання та культурного простору Недобоївської ОТГ  на 2019-2023 роки», з метою посилення патріотичного виховання учнівської молоді та активізації засобів системи національно-патріотичного виховання, необхідності пошуку нових підходів і нових шляхів до виховання патріотизму як почуття і як базової якості особистості, формування нового українця, що діє на основі національних та європейських цінностей, готовності до активної громадянської позиції та екологічної діяльності, розвитку пізнавального інтересу, логічного мислення, виховання громадянина патріота України, бережливого і шанобливого ставлення до традицій українського народу 20 жовтня 2021 року на базі відділу освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської ради проведено  територіальний етап  Всеукраїнської  очно-заочної дитячо-юнацької еколого-натуралістичної гри «Паросток», присвяченої 30-літтю Незалежності України.