Урок пам‘яті до роковин трагедії Бабиного Яру у Долинянському ЗЗСО

Дата: 04.10.2021 08:23

80 років тому в Києві сталася одна з найбільших трагічних подій в історії міста і в історії України періоду Другої світової війни. Наприкінці вересня 1941 року німецькі нацисти в урочищі Бабин Яр знищили єврейське населення міста. Відтак Бабин Яр став символом Голокосту і нацистських злочинів загалом. Адже масові страти там тривали і надалі. І нищили не лише євреїв, а й ромів, радянських військовополонених, українських націоналістів...

Тому у Долинянському ЗЗСО вчителем історії, Попович А.О. проведено національний урок пам‘яті до роковин трагедії Бабиного Яру для здобувачів освіти.  Урок  мав на меті розкрити сутність трагедії Голокосту в Україні та висвітлити тему розстрілів у Бабиному Яру, розвивати навички критичного мислення через аналіз джерел та розширити сучасне сприйняття процесу вивчення історії.