Відзначення Міжнародного дня миру у Долинянському ЗЗСО І-ІІ ступенів

Дата: 27.09.2021 09:14

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі  відзначають Міжнародний день миру. Його відзначають у різних куточках планети. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради спокою на Землі. Адже найбільше у світі щастя – це мир.

У Долинянському ЗЗСО І-ІІ ступенів було проведено годину спілкування на тему «Ми за мир» ( для здобувачів освіти 1-4 класів) та  « Безцінне слово - мир, страшне слово - війна» ( 5-9 класи), конкурс дитячого малюнку на асфальті «Ми за мир рідної землі». Також взяли участь у  Всеукраїнській компанії  "Голуб миру". Здобувачі освіти виготовили паперових голубів із побажаннями миру та злагоди і закликали всіх людей: «Вчіться робити добро людям і творити добро на Землі. Живіть у мирі та злагоді!» та проведено акцію «Я голосую за МИР!», під час якої були виготовлені долоньки із побажаннями.

Дякуємо всім, хто долучився до відзначення Дня миру!