Відбулася чергова тринадцята сесія Недобоївської  сільської ради восьмого скликання.

Дата: 15.09.2021 17:37

Під головуванням сільського голови Ю.М. Юзви відбулася чергова, тринадцята сесія Недобоївської  сільської ради восьмого скликання.

У роботі сесії  взяли участь 16 депутатів  ,а також члени виконавчого комітету, керівники відділів,  підприємств та установ сільської  ради.
На початку сесії сільський голова виконав  приємну місію і вручив Грамоти обласної ,районної рад та Недобоівськоі сільськоі ради  з нагоди 30-ї річниці Незалежності України та за вагомий внесок у розвиток громади кращим представникам : Миронець Н.Д.,Вепрюку Ю.М.,Бекер А.В.,Тодосійчук С.Г.,Паур М.Я.,Каланча С.М.,Тодосійчук В.І.,Мацкуляк М.В.,Коцур В.М.,Скрипкіній Л.Г.
Далі депутати заслухали начальника фінансового відділу Миронець Н.Д.
Про Прогноз бюджету Недобоївської  сільської територіальної громади
на 2022-2024 роки, про внесення змін до сільського бюджету  Недобоївської об’єднаної територіальної громади на 2021 рік та  про внесення змін до  Місцевої  цільової  соціальної
Програми       розвитку      цивільного       захисту.
Також в процесі роботи були погоджені комісією та прийняті  важливі рішення із земельних питань.
Всього на пленарному засіданні 13 сесії сільської ради було розглянуто близько  40 питань.