Олімпійський тиждень у Долинянському ЗЗСО

Дата: 14.09.2021 13:36

На виконання наказу по Долинянському ЗЗСО І-ІІ ступенів від 01.09.2021  № 195 г «Про проведення Олімпійського тижня» з метою пропаганди здорового способу життя, формування фізичного і морального здоров’я, залучення до занять фізичною культурою та спортом проведено Олімпійський тиждень з 06.09.2021 по 13.09.2021, в якому були залучені всі здобувачі освіти , з дотриманням карантинних обмежень.

Упродовж тижня здобувачі освіти закладу отримали можливість більше дізнатися про Олімпійський рух, його ідеї та принципи, про те, як загартовувати себе не лише фізично, а й інтелектуально. Розпочався тиждень  із проведення Олімпійського уроку. На уроці була  висвітлена  історія олімпійських ігор, досягнення  українських спортсменів  в олімпійських іграх. Здобувачі освіти  взяли активну участь у конкурсі малюнків, були проведені ранкові зустрічі на спортивну тематику, конкурси фізхвилинок, виготовлення медалей, естафети, рухливі ігри,  змагання( у межах одного класу) , спортивні ігри на свіжому повітрі, відбулося нагородження учасників.

Веселими і задоволеними залишилися всі педагогічні працівники та здобувачі освіти. Ми вкотре переконуємося, що в нашому закладі ростуть сильні, спритні й сміливі. Тож бажаємо всім спортсменам  впевненості, сміливості та перемог!