Дата: 06.09.2021 20:51

Вже вкотре зразковий аматорський ансамбль «Гармошкарі» відвідує Коростенську землю. 3-6 вересня 2021 р  в м. Коростень відбувся десятий Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Грай гармонь» ім. В.Бугаєва. Серед численних колективів з усієї України, західний регіон представив зразковий аматорський ансамбль «Гармошкарі» під керівництвом Г.Гайдеєка.
Ансамбль виконував в’язанку козацьких мелодій та авторські пісні кервника Г.Гайдеєка. Серед численних колективів ансамбль «Гармошкарі» відзначений першим місцем.
У конкурсі також прийняли участь дует братів Івана та Іллі Бонарів, які відзначені першим місцем, троїсті музики Гайдеєк З, Гуцуляк С., Палій В. та наймолодша учасниця колективу Палій К., які отримали третє місце. Дует у складі керівникаГ.Гайдеєка та внук З.Гайдеєка  за підрахунками журі отримали друге місце. Переможцям вручені дипломи та пам’ятні сувеніри. Колектив висловлює щиру подяку сільському голові Ю.Юзві за фінансову підтримку  та «Пан сік» В.Майданському за смачний продукт.