Робоча нарада.
Сьомого вересня сільський голова провів робочу нараду з старостами сіл ТГ за участю секретаря сільської ради,заступника сільського голови ,начальників відділів.
В ході зустрічі було обговорено проблемні питання, які виникають у ході роботі. Зокрема розглянули питання щодо вакцинації в загальноосвітніх закладах і закладах дошкільної освіти, підготовка закладів освіти до опалювального сезону. Паур М.Я. звернув увагу на термін реалізації проектів Бюджету участі . Старостам підготовити інформацію , щодо перейменування вулиць ,згідно
Закону України “Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки” ,підготовка до чергової сесії сільської ради, запланованої на 15 вересня та ряд інших основних важливих питань, що були розглянуті на нараді...