З Днем підприємця!

Дата: 04.09.2021 20:14

Прийміть найщиріші вітання з нагоди вашого свята – Дня підприємця.

Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва і приватної ініціативи у вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки.

Без діяльності підприємництва взагалі важко уявити існування нашого суспільства. В вашому активі - масштабні й актуальні програми і проекти, новітні  ініціативи та підходи, ви енергійні, сміливі і підприємливі люди, які не тільки створюють власну справу та беруть на себе відповідальність за добробут своєї сім'ї, але й створюють нові робочі місця, постачають на ринок вітчизняні товари. Усе це здобуло вам заслужене визнання, повагу та авторитет.

Шановні підприємці! У цей чудовий день прийміть побажання міцного здоров’я і сімейного благополуччя! Нехай усі ваші задуми будуть успішними, а бізнес – стабільним і процвітаючим! Нехай доля завжди посміхається, а партнери ніколи не підводять! Нехай ваша плідна праця завжди буде запорукою добробуту ваших рідних! Бажаємо вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку , щастя і благополуччя в особистому житті!