Першовересень у Долинянському ЗЗСО І-ІІІ ступенів

Дата: 02.09.2021 08:30

У стінах Долинянського ЗЗСО І-ІІ ступенів Недобоївської сільської ради відбулося свято Дня знань. У цей радісний осінній день, наповнений посмішками і квітами заклад гостинно зустрів 96 здобувачів освіти. Голосно звучала урочиста музика, звідусіль лунали теплі привітання і кожне людське серце, хвилюючись, відгукується на заклик першого дзвінка! Ми раді бачити щирі та схвильовані обличчя першокласників, як прагнуть якнайшвидше відкрити для себе світ невідомого та цікавого. Не менш схвильованими були й наші випускники, адже для них—це останній рік у стінах закладу, попереду—доросле, самостійне життя.

Колектив закладу вітає усіх працівників освіти з прекрасним святом вересня—з Днем знань. Нехай цей рік принесе безліч нових відкриттів, кожен день буде яскравим, незабутнім, плідним і наповниться тільки позитивними результатами, новим досвідом і відмінним настроєм.

Класними керівниками 1-9 класів проведений перший урок, присвячений 30-річчю Незалежності України на тему "Одна-єдина в цілім світі—Україна".

Після закінчення першого уроку здобувачі освіти та працівники закладу вшанували пам'ять покладанням квітів до могил загиблого в зоні АТО, нашого односельчанина, випускника закладу Ротаря Валерія Івановича, та вчителів, які відійшли у вічність.