Серпневий  форум працівників освіти Недобоївської територіальної громади "Сучасна освіта. Нові контексти. Нові рішення"

Дата: 31.08.2021 12:51

Фото без опису«Сучасна освіта. Нові контексти. Нові рішення» під таким гаслом 30.08.2021  відбувся серпневий  форум працівників освіти Недобоївської територіальної громади.

Учасників святкового зібрання привітали вихованці Шировецького НВК І-ІІІ ступенів з 30-річчям Незалежності України та з початком 2021/2022 навчального року. Музичне вітання звучало з вуст Боднар Софії (Керстенецький ЗЗСО), Главацької Богдани (Зарожанський НВК), Брунзи Ейліни  та Барабаша Олексія (Ставчанський НВК).

З вітальним словом до присутніх звернулися сільський голова

Юзва Ю.М., секретар Недобоївської сільської ради Тодосійчук С.Г., перший заступник Вепрюк Ю.М., депутати Недобоївської сільської ради Тодосійчук В.І., Коцур В.М.

В онлайн режимі Марковська Д.В., головний спеціаліст управління Державної служби якості освіти в Чернівецькій області, розповіла про здійснення інституційного аудиту закладів освіти, надання консультаційної допомоги керівникам закладів та педагогічним працівникам щодо організації та проведення освітнього процесу.

В.о. начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради проінформувала учасників форуму про результати функціонування галузі освіти  Недобоївської громади в 2020/2021 навчальному році, окреслила пріоритетні завдання на 2021/2022 навчальний рік. Зокрема, повідомила, що 1 вересня 2021 року за парти закладів загальної середньої освіти, підпорядкованих Недобоївській сільській раді, сядуть 1149 учнів, з них 105 першокласників.

Герман Анастасія Валентинівна, завідувач дошкільного підрозділу Шировецького НВК І-ІІ ступенів,   висвітлила питання  «Якісна і доступна дошкільна освіта – один із ключових пріоритетів уряду на 2021 рік», Брунза Людмила Юріївна, заступник директора з навчально-виховної роботи Ставчанського НВК І-ІІ ступенів,   розкрила тему «Інноваційність – важлива ознака сучасної освіти», Динту Валентина Василівна, директор Керстенецького ЗЗСО І-ІІ ступенів, довела «Нові ролі педагога у контексті реформ сучасної української школи», Барабаш Наталія Михайлівна, головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Недобоївської сільської ради,  ознайомила «Як навчатимуться школярі  з 1 вересня 2021 року».

Зважаючи на ситуацію зі світовою пандемією  коронавірусної хвороби, ще раз наголошено про карантинні вимоги та шляхи запобігання інфікування, на які варто звернути увагу. Відзначено Ставчанський НВК щодо 100% вакцинації працівників закладу, Шировецький, Зарожанський НВК та Керстенецький ЗЗСО – більше 80%.

Відзначено Подяками колективи Долинянських ЗЗСО та ЗДО, Керстенецьких ЗЗСО та ЗДО, Ставчанського, Шировецького НВК, Недобоївського ЗЗСО за належну підготовку закладів освіти до 2021/2022 навчального року. Нагороджено Грамотами відділу освіти, культури, молоді та спорту директорів Динту В.В. (Керстенецький ЗЗСО), Максимчука В.М. (Ставчанський НВК), Томіна В.Г. (Ширівецький НВК) за належну організацію виховної роботи в дусі національно-патріотичного виховання, високі результати участі учасників освітнього процесу в конкурсах різного спрямування, а учителів-предметників Колодрібську І.П. та Чопчика В.М. (Шировецький НВК), Галюк Л.М. (Недобоївський ЗЗСО), Вепрюк Ж.В., Гончар Ю.В., Клейменову Н.І., Горобець Т.М. (Зарожанський НВК) за систематичну роботу щодо підготовки учнів до ЗНО та високі результати навченості.

Технічне оформлення серпневого форуму забезпечували Барабаш Наталія Михайлівна та Боцько Дпр’я Йосипівна, головні спеціалісти Відділу освіти.

На завершення урочистого дійства учасникам адресовано побажання: здоров'я,  благополуччя, родинного тепла, старанних і вдячних учнів.   Незабутніх миттєвостей життя, справжніх відкриттів та наукових перемог в умовах пандемії!