Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади – керівник (директор) комунального підприємства «Недобоївська ТГ».

Дата: 17.08.2021 15:08

ОГОЛОШЕННЯ

На виконання розпорядження сільського голови за № 83-Р від 17.08.2021 року, Недобоївська сільська рада Дністровського району Чернівецької області оголошує Конкурс на заміщення вакантної посади – керівник (директор) комунального підприємства «Недобоївська ТГ».

Вимоги до кандидатів: досвід на керівній посаді не менше 3-ьох років, знання ПК на рівні користувача.

Особисті дані: господарник, терпеливість, вміння працювати з людьми, комунікабельність.

Термін прийняття документів – протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення даного оголошення.

Звертатись до Конкурсної комісії Недобоївської сільської ради: щоденно, крім вихідних, з 10.00год. до 15.00 год., кабінет на II  поверсі (відділу правового забезпечення та організаційного-кадрової роботи), відповідальна особа – Мазур Орися Григорівна, м.т. 0509211552, адреса: вулиця Головна, 28А, село Недобоївці Дністровського району Чернівецької області.