Оздоровлення дітей !!!

Дата: 27.07.2021 15:03

Кожен школяр з нетерпінням чекає  літніх канікул,  як подарунка після складного навчання. І ось вони нарешті настали. За цей час відбувається стільки цікавого й захопливого для них! Найбільша мрія кожної дитинаякнайкраще провести літній відпочинок, потрапити на море або у дитячий табір.

Цьогоріч за сприяння Чернівецької обласної адміністрації та за путівками Міністерства соціальної політики України  одна дитина пільгової категорії  направлена на оздоровлення до Міжнародного дитячого центру «Артек» (місто Київ, Пуща-водиця) та двоє дітей – до  Українського дитячого центру «Молода гвардія» (місто Одеса).

На відпочинок в дитячий табір «Вербиченька» поїхали 17 дітей, які потребують особливої уваги. Це п’ятеро дітей з багатодітних родин, двоє – учасників бойових дій на Сході України та десять –  талановитих й обдарованих.

У таборах для дітей організовано різні тематичні заходи: мистецькі конкурси, вікторини, спортивні змагання, літературні читання тощо.

Бажаємо нашим дітям гарного та змістовного відпочинку.