Комісія по обстеженню стану жилих(нежилих)    будинків(приміщень ) на території Недобоївської  сільської ради

Дата: 29.06.2021 09:37

СКЛАД комісії по обстеженню стану жилих(нежилих)    будинків(приміщень ) на території Недобоївської  сільської ради

Голова комісії:

Паур Микола Япрославович,заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів

Заступник голови комісії:

Гарбуз Сергій Васильович, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства

Секретар комісії:

Дячук Ірина Володимирівна ,завідувач сектору  з питань  земельних відносин,благоустрою та комунальної власності

Члени комісії:

Вепрюк Юрій Михайлович- перший заступник сільського голови

Каланча Світлана Миколаївна , начальник  «Центр надання адміністративних послуг»

Адажій Марія Олександрівна, державний реєстратор

Боднарюк Галина Іванівна, староста

Дема Вячеслав Анатолійович , депутат сільської ради

ПОЛОЖЕННЯ про комісію з обстеження стану жилих(нежилих)                            будинків(приміщень)  на території Недобоївської  сільської ради

1.Загальні положення

1.1. Комісія з обстеження стану жилих будинків на території Недобоївської  сільської ради ( далі – Комісія) створюється для обстеження їх стану з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і жилих приміщень непридатними для проживання.

1.2. Комісія в своїй діяльності керується Конституцією України, Житловим Кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Положенням про Порядок обстеження стану жилих будинків з метою встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання жилих будинків і приміщень придатними для проживання», затвердженим постановою Ради Міністрів УРСР від 26.04.1984 р. № 189, рішеннями сільської ради, виконавчого комітету та розпорядженнями сільського голови.

1.3. Організація роботи Комісії здійснюється відповідно до цього Положення. 1.4. Склад та Положення про Комісію затверджуються рішенням виконавчого комітету сільської ради.

2.Основні завдання Комісії

2.1. Проводить обстеження житлових(нежитлових)  будинків (приміщень) на предмет встановлення їх відповідності санітарним і технічним вимогам та визнання житлових будинків і приміщень придатними для проживання.

2.2. Надає висновки щодо технічного стану житлових будинків (приміщень) та доцільності проведення в них ремонтних робіт.

2.3. Готує виконавчому комітету пропозиції щодо присвоєння нумерації приміщенням, у випадку визнання їх придатними для проживання, тобто такими, які відповідають технічним і санітарним вимогам.

2.4. Комісія має право залучати в установленому порядку фахівців проектних, науково-дослідних та інших організацій.

2.5.Організовує проведення роз’яснювальної роботи щодо вирішення питань, які входять в її компетенцію, аналізує стан справ у даному напрямку роботи, проблемні питання.

2.6. Розробляє рекомендації з питань удосконалення роботи комісії, вносить зміни до керівних робочих документів, відповідно до чинних нормативних актів.

3.Порядок роботи комісії

3.1. Комісія розглядає заяви та документи, надані громадянами, підприємствами, організаціями, установами, проводить обстеження об’єктів, відносно яких власник чи балансоутримувач вносить пропозиції щодо недоцільності проведення ремонтних робіт.

3.2.При обстеженні житлового будинку (приміщення) комісія складає акт за формою, встановленою законодавством.

3.3.Рішення комісії рахується правомочним за наявності 2/3 складу членів комісії.

3.4. Діяльність комісії припиняється за рішенням виконавчого комітету або розпорядженням сільського голови, після прийняття якого секретар комісії у місячний термін забезпечує передачу документів в архів виконавчого комітету сільської ради на зберігання.

4. Голова Комісії

4.1. Голова Комісії несе персональну відповідальність за належне виконання членами комісії завдань і функцій, покладених на неї.

4.2. Безпосередньо здійснює керівництво діяльністю Комісії, організовує її роботу та забезпечує виконання покладених на неї завдань.

4.3. В разі відсутності з поважних причин голови Комісії, його обов’язки виконує заступник голови Комісії.