Комісія  по виявленню, обстеженню та упорядкуванню безхазяйного нерухомого майна, відумерлої спадщини на території Недобоївської сільської  ради

Дата: 27.05.2021 09:32

Склад     комісії  по виявленню, обстеженню та упорядкуванню безхазяйного

Паур Микола Ярославович  -   голова комісії

Мазур Орися Григорівна -  заступник голови комісії.

Іващук  Юрій Петович – секретар комісії.

Каланча Світлана Миколаївна  - член комісії

Адажій Марія Олександрівна – член комісії

Положення  про постійно діючу комісію по виявленню, обстеженню та упорядкуванню безхазяйного нерухомого майна, відумерлої спадщини на  території  Недобоївської сільської ради

1. Постійно діюча комісія по виявленню, обстеженню та упорядкуванню безхазяйного нерухомого майна, майна відумерлої спадщини на території Недобоївської сільської ради (далі – Комісія) утворюється рішенням виконавчого комітету сільської ради з метою упорядкування роботи та координації дій по виявленню, обстеженню та взяття на облік безхазяйного нерухомого майна, майна відумерлої спадщини на  території  Недобоївської сільської ради.

2. У своїй діяльності Комісія керується Цивільним кодексом України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», іншими нормативно-правовими актами, рішеннями Недобоївської сільської ради та її виконавчого комітету, розпорядженнями сільського голови.

3. Комісія з питань своєї діяльності підзвітна та підконтрольна виконавчому комітету Недобоївської сільської ради.

4.  На Комісію покладаються завдання:

4.1. ведення обліку безхазяйного нерухомого майна, виявленого на  території Недобоївської сільської ради;

4.2. підготовка заяв  до органу, який здійснює державну реєстрацію прав на нерухоме майно, про взяття на облік нерухомого майна як безхазяйного;

4.3. розміщення в друкованих засобах масової інформації оголошень від імені Недобоївської сільської ради про взяття на облік безхазяйного нерухомого майна;

4.4. здійснення заходів з виявлення на території Недобоївської сільської ради безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини, у тому числі їх обстеження;

4.5. підготовка позовних заяв про передачу безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини у комунальну власність Недобоївської сільської ради.

5.  Комісія утворюється рішенням виконавчого комітету у складі: голови,  секретаря,  та членів Комісії.

6.    Комісія здійснює свою роботу у формі засідань, які проводяться по мірі необхідності.

7.    Голова Комісії організовує і скеровує роботу Комісії, визначає дату та час проведення її засідань, формує Порядок денний засідань, веде засідання. На час тимчасової відсутності голови Комісії його функції виконує секретар Комісії.

8.  Секретар Комісії доводить до відома членів Комісії дату та час проведення засідань Комісії та їх Порядок денний. На час тимчасової відсутності голови Комісії секретар Комісії виконує його функції.

9. Хід засідань Комісії фіксується у протоколі засідання Комісії, який ведеться секретарем Комісії та підписується всіма присутніми на засіданні членами Комісії.

10. Рішення Комісії приймаються шляхом відкритого голосування простою більшістю голосів членів Комісії.

11. Комісія має право:

11.1. одержувати від структурних підрозділів Недобоївської сільської ради документи та інформацію, необхідну для виконання покладених на неї завдань;

11.2. на безперешкодний доступ до об’єктів безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини, що знаходяться на території  Недобоївської сільської ради.

12. За результатами обстеження об’єктів безхазяйного нерухомого майна та майна відумерлої спадщини Комісія складає Акт обстеження нерухомого майна, форму якого затверджено рішенням виконавчого комітету.

13. Комісія несе відповідальність за несвоєчасне виконання покладених на неї завдань.