Зустріч з головою Кельменецької РДА

Дата: 14.07.2021 16:32

4 липня 2021 року в Недобоївській сільській раді за участі голови районної державної адміністрації Олега МЕЛЬНИЧУКА відбулась зустріч із виконавчими органами влади. Під час зустрічі розглядались найбільш актуальні питання про вакцинацію, як один із пріоритетних напрямків у боротьбі з пандемією. Також підіймались питання про наступ нового більш небезпечного штампу covid-19 "Дельта". В чому небезпека? Небезпека так званого "індійського" штаму коронавірусу полягає не лише в тому, що він є більш заразним і важким, а й у зростанні навантаження на медичну систему у разі поширення цього штаму. "Дійсно, варіант "Дельта" є більш заразним, доведено, що він може інфікувати людей швидше. Зростає захворюваність, а слідом за нею і кількість важких форм", - заявила лікар-імунолог, інфекціоніст, Алла Волоха в коментарі УНІАН. Вона також розповіла, що симптоми цього штаму дещо відрізняються від вже відомих, але не значною мірою. Набагато важливіше, каже лікар, пам'ятати про навантаження на лікарні: "Вважається, що у хворих більш виражений головний біль, більш виражений нежить, але в цілому не завжди можна відрізнити від інших, класичних варіантів (коронавірусу). Але кількість важких форм знову призведе до навантаження на лікарні". У ВООЗ кажуть, що теперішні вакцини захищають від нового штаму, хоч і не так ефективно, як від попередніх різновидів коронавірусу.

Бережіть себе та будьте здорові.