Молодіжна рада при  сільській раді.

Дата: 30.06.2021 12:38

Оголошення

про проведення установчих зборів зі створення Молодіжної ради при Недобоївській сільській раді

Дністровського району Чернівецької області

З метою налагодження ефективної взаємодії між місцевим самоврядуванням та молоддю  ТГ, для забезпечення вирішення питань, що пов’язані із життям молоді та її участі в усіх сферах життя громади,  є створення Молодіжної ради  сільській раді.

Молодіжна рада - це консультативно-дорадчий орган при голові  територіальної громади, що опікується  проблемами молоді громади, працює над формуванням та реалізацією молодіжної політики, участю молоді у всіх сферах життя громади.

Тому ми запрошуємо активну, енергійну, ініціативну  молодь   долучитися до створення Молодіжної ради!

До складу Молодіжної ради можуть входити громадяни України віком від 14 до 35 років,  які є жителями громади, учні  закладів освіти громади, члени громадської організації чи ініціативи.

Адже тільки спільними зусиллями ми реалізуємо всі плани, які спрямовані на розвиток нашої рідної  громади!