Вітаємо випускників 2021!!!

Дата: 02.07.2021 15:59

Шановні випускники Недобоївської територіальної громади -2021!

Щиро вітаємо Вас  із закінченням школи. Минула чарівна пора вашого дитинства. З цього моменту для кожного з Вас починається незвіданий, цікавий шлях самостійного життя. Хай він буде широким, яскравим і веде тільки до успіхів, нових досягнень.

Роки вашого навчання в школі були сповнені цікавих учнівських турбот, відкриттів, великих сподівань. Поруч з вами завжди були ваші вчителі. Тож не забувайте і будьте вдячні вашим наставникам за їхню любов і турботу, за здобуті знання та добрі поради, а вашим батькам - за підтримку, всебічну допомогу й розуміння.

Попереду вас чекає вступна кампанія. Нехай доросле життя буде успішним та добрим до вас! Бажаємо наполегливо йти до здійснення своєї мрії, знайти власну життєву стежину, стати гідними громадянами нашої держави. Адже саме від ваших ідей, бажання творити і працювати залежить майбутнє України. Вірте в себе, будьте небайдужими, добрими та чесними людьми!
Щастя вам і удачі! Хай щасливою буде ваша дорога!