Прийміть  вітання  з Днем молоді!

Дата: 27.06.2021 13:39

Шановні жителі громади!

Щорічно в останню неділю червня ми відзначаємо День молоді (цьогоріч 27червня)– свято всіх, хто відчуває себе молодим не лише за віком, а душею.

Шановні представники молодого покоління! Прийміть найтепліші  вітання  з Днем молоді!
    Серед багатьох свят, які відзначає  наша країна, День молоді – свято особливе та унікальне, бо саме такою є молодість. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення.
    Молодість – це час мрій і надій, пошуку свого життєвого шляху, бажання діяти, створювати щось нове та цікаве, дивувати  світ своїми сміливими ідеями і досягненнями. Нехай ця прекрасна пора стане для вас  світлою сторінкою життя! Адже  саме вам, нинішнім юнакам та дівчатам, жити і творити !
Ви заслуговуєте на те, аби вами пишалися.
Ви сміливі, розумні, амбітні, сильні, творчі та запальні, вмієте чесно та впевнено відстоювати свої права ‚ ваше прагнення наполегливо крокувати до своїх вершин, бути успішними, щасливими та відповідальними за власну долю та долю своїх рідних.
В цей прекрасний літній день бажаємо вам наснаги, гарної перспективи, світлої долі, фізичної та духовної сили, великого людського щастя та здійснення всіх ваших мрій та планів.
Вірте в свої сили! Творіть! Знайте: молодість – не вік, а стан душі!